Sprawdź aktualne promocje i oferty - kup voucher w naszym e-sklepie.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - Gdańsk: +48 58 733 40 00 |   Warsaw: +48 22 257 66 99
Dołącz do nas:
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Warsaw
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Holiday Inn Warsaw
IHG Rewards

Jesteśmy przyjaźni dzieciom!

Pięć powodów dlaczego dzieci kochają hotele Holiday Inn

1.Możemy mieć tyle radości, ile chcemy!
W odróżnieniu od innych hoteli, Holiday Inn wita dzieci. To trochę jak w domu, ale dużo lepiej

2.Mamy własne specjalne menu.
Możemy jeść to, co lubimy i zamawiać z naszego specjalnego menu.

3.Możemy mieszkać za darmo
Nocleg w pokoju z rodzicami, to więcej czasu spędzonego wspólnie

4.Nasze posiłki są za darmo
Rodzice nie dostają rachunków za nasze jedzenie, co zawsze wprowadza ich w dobry nastrój

5.Jesteśmy VIP
Kiedykolwiek jesteśmy w Holiday Inn, wszyscy są traktowani jak VIP, nawet dzieci!

 

Dla małych Gości VIP przygotowaliśmy sezonowe oferty specjalne*:
– plac zabaw lub kącik zabaw
– teatrzyki dla dzieci
* Oferty dostępne w zależności od sezonu.

W celu uzyskania więcej informacji: res.higdansk@ihg.com
tel: + 48 58 733 40 33

 

Gdańsk wraz z Holiday Inn Gdańsk – City Centre wita dzieci!

Szukasz atrakcji i aktywności dla dzieci, poniżej kilka pomysłów, które uatrakcyjnią pobyt najmłodszych w Gdańsku.

sprawdź nasze oferty specjalne na wakacje z rodziną

 • Holiday Boat
  • 10 minut pieszo od Hotelu, na przystani przy Targu Węglowym, zacumowana jest łódka Holiday Boat.
   Wybierz się w rejs po Motławie, wypłyń na zatokę Gdańską lub popłyń zwiedzić Westerplatte.

   https://hbgdansk.pl/

   Dystans: 500 m

   Wiek: bez ograniczeń

 • Kryty plac zabaw w Galerii Handlowej
  • W Galerii Handlowej Forum, znajduje się całoroczna fabryka Świętego Mikołaja. Jest to kryty plac zabaw, w którym atmosfera świąt panuje przez cały rok.

   https://liderplaczabaw.pl/gdansk-2/

   Dystans: 1 km

   Wiek: 0 – 14 lat

 • Centrum Hevelianum
  • Hevelianum łączy w sobie ideę interdyscyplinarnego miejsca edukacji oraz historii, kultury i rekreacji.

   W odrestaurowanych obiektach pofortecznych można zwiedzać stałe wystawy interaktywne: fizyczną „Z energią!”, historyczne „Wehikuł Czasu – Człowiek i Pocisk” oraz „Wehikuł Czasu – Zabawy z Historią”, ekspozycję matematyczną „Łamigłówka” oraz geograficzną „Dookoła Świata”. Warsztat Wyobraźni jest przestrzenią, w której organizowane są warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Hevelianum organizuje wystawy czasowe, niekonwencjonalne zajęcia edukacyjne oraz imprezy popularnonaukowe skierowane do grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. W odrestaurowanym budynku Wozowni Artyleryjskiej, otwartym dla gości w 2018 roku, działa restauracja i Centrum Konferencyjne.

   https://hevelianum.pl/

   Dystans: 1,5 km

   Wiek: 3-9 lat

 • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Nowoczesna instytucja kultury, której misją jest opowiadanie o przyczynach i skutkach  II wojny światowej, jej ofiarach i bohaterach. Spędzisz tu około 6 godzin, zwiedzając wystawę stałą i wystawy czasowe, w tym ekspozycję przeznaczoną dla dzieci poniżej 12 roku życia. pt. „Podróż w czasie. Historia pewnej rodziny 1939-1945”. Ponadto w budynku instytucji znajduje się: sklep muzealny, Kino Muzeum, bistro, restauracja, parking podziemny, sala konferencyjna i przestrzenie, w których organizowane są wydarzenia naukowe i kulturalne. A wszystko to w myśl hasła przewodniego „Kultura Wielu Wymiarów”.   

   https://muzeum1939.pl/

   Dystans: 2,5 km

   Wiek: 8 lat – 108 lat

 • Europejskie Centrum Solidarności
  • Współczesne muzeum pokazujące walkę z komunizmem w Polsce, powstanie Solidarności oraz jej wpływ jej działalności na pozostałe kraje Europy.
   Wystawa zajmie minimum 6 godzin.
   Wydział Zabaw, zaprasza najmłodszych do poznania świata u udziały w projekcie Stocznia Malucha.
   W programie m.in.: wspólne odkrywanie stoczni, poznawanie magicznego świata książek i poszukiwanie morskich zwierząt w podwodnym świecie.

   https://ecs.gda.pl/

   Dystans: 2,5 km

   Wiek: 3-11 lat ( wystawa Malucha)

 • Teatr Miniatura
  • Tetar Miniatura w swej bogatej ofercie posiada spektakle dla najmłodszych w wieku 0-3 lat, gdzie specjalnie przygotowane spektakle są prezentowane w dedykowanej Sali dla Maluszków.
   Dla starszych dzieci, przygotowane są spektakle muzyczne, które wprowadzają je w świat teatru i kultury.

   https://www.teatrminiatura.pl/

   Dystans: 10 km

   Wiek: 0-3 lat, 4-10 lat

    

 • Gdański Ogród Zoologiczny
  • Jest to miejsce szczególne, bowiem na obszarze około 125 hektarów mieszkają tu zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. ZOO jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia EAZA, dzięki czemu może uczestniczyć w kilkunastu Europejskich Programach Hodowlanych dla ginących gatunków.

   https://zoo.gda.pl/

   Dystans: 20 km

   Wiek: bez ograniczeń

 • Narodowe Muzeum Morskie
  • Ośrodek Kultury Morskiej

   Ośrodek Kultury Morskiej, jest jednym z najnowocześniejszych muzeów w Polsce – jako jedyna placówka w kraju w kompleksowy i interaktywny sposób przekazuje wiedzę dotyczącą tematyki morskiej, wykorzystując techniki multimedialne.

   Główną atrakcją OKM jest interaktywna sala „Ludzie-Statki-Porty”, gdzie uwagę zwraca przede wszystkim ogromny basen ze zdalnie sterowanymi modelami statków i jachtów. Goście Ośrodka mogą urządzić w nim regaty i sprawdzić, jak najlepiej ustawić żagiel względem wiatru lub próbować delikatnych manewrów na wodzie z użyciem holowników. 

   Tutaj poznają także specyfikę pracy w porcie. Za pomocą wózka widłowego mogą załadować do kontenera towary – ryż, kakao, owoce. To jedyna w Polsce wystawa, na której wejdziemy na pokład mostku kapitańskiego i chwycimy koło sterowe, aby uratować widocznego w oddali (czyli na ekranie LCD) rozbitka.

   Na drugim piętrze Ośrodka znajduje się wystawa „Łodzie ludów świata” z bogatą kolekcją łodzi – od eskimoskiego kajaka po wenecką gondolę.

   https://www.nmm.pl/

   Dystans: 250 m

   Wiek: 4-101 lat

    

   Statek-muzeum „Sołdek”

   Pierwszy statek pełnomorski zbudowany w polskiej stoczni po II wojnie światowej. Wykonany w Stoczni Gdańskiej rudowęglowiec, o niespotykanej obecnie nitowano – spawanej konstrukcji, służył pod polską banderą od 1949 do 1980 r. W trakcie 1479 rejsów statek przewiózł ponad 3,5 miliona ton towarów, głównie węgla kamiennego i rudy żelaza, zawijając do 60 portów. Pod koniec 1980 r. „Sołdek” został wycofany ze służby w Polskiej Żegludze Morskiej i od 1985 r. pełni funkcję statku-muzeum. Zwiedzając „Sołdka” można poznać niemal wszystkie pomieszczenia zabytkowego parowca, m.in. maszynownię, kabiny oficerów i marynarzy oraz mostek kapitański.

   https://www.nmm.pl/

   Dystans: 1000 m

    

   Spichlerze na Ołowiance

   Trzy zabytkowe spichlerze „Panna”, „Miedź” i „Oliwski” są główną siedzibą Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. W ich wnętrzach zapoznasz się z wystawą pt. „Polacy na morzach świata”, prezentującą morską historię Rzeczpospolitej od czasów średniowiecznych po nam współczesne. Do najciekawszych eksponatów należą m.in. ładunek średniowiecznego statku handlowego zwanego „Miedziowcem” oraz artyleria, wyposażenie i rzeczy osobiste marynarzy ze szwedzkiego okrętu wojennego „Solen”, który zatonął na wodach Zatoki Gdańskiej w bitwie pod Oliwą, w 1627 r. Ponadto znajdziesz tutaj liczne modele okrętów i statków oraz Galerię Morską, z pracami malarstwa m.in. Ajwazowskiego, Ruszczyca, czy Malczewskiego.

   https://www.nmm.pl/

   Dystans: 900 m

 • Stadion Energa Gdańsk i Fun Arena
  • Wizyta na bursztynowym stadionie to marzenie nie tylko dzieci, ale i rodziców. Przygotowana oferta zwiedzania stadionu pozwala zobaczyć miejsca, o których nie mieliście pojęcia. Specjalny program dla dzieci pozwoli spełnić najmłodszym ich marzenia – będą miały okazję wziąć udział w rozgrzewce w salce treningowej, udzielić wywiadu meczowego w sali konferencyjnej, a także strzelić gola do bramki, z której na co dzień, w celach treningowych, korzystają piłkarze Lechii Gdańsk. Stadion to nie tylko piłka, to również świetna zabawa w strefie Fun Arena czekają na dzieci „mniejsze i większe” – kolejka tyrolska z przejazdem w poprzek stadionowej murawy, gokarty, skate park, elektroniczny paintball, park trampolin czy „escape rooms”

   https://stadiongdansk.com/

   Dystans: 20 km

   Wiek: bez ograniczeń

 • Koło widokowe
  • Wielki diabelski młyn, od razu kojarzy nam się z popularną atrakcją w Londynie (London Eye).  Gdańsk posiada Amber Sky.  Jeden przejazd trwa ok. 15 minut więc, spokojnie nacieszycie się widokami na Trakt Królewski, całe Główne Miasto w Gdańsku, bursztynowy stadion, a przy dobrej pogodzie nawet Hel.

   Dystans: 10 min

   Wiek: bez ograniczeń

 • Rodzinne warsztaty muzealne 
  • Ilość muzeów w Gdańsku zadowoli miłośników historii i kultury, jednak nie brakuje również interesujących warsztatów rodzinnych, dzięki którym zbliżycie Wasze dzieci do sztuki poprzez zabawę. Muzuem Historyczne Miasta Gdańska zaprasza na „SOWOTĘ” czyli interaktywne zajęcia dla rodzin, podczas których w ciekawy sposób poznacie niezwykłą historię Gdańska. Dzieci mogą pobawić się wraz ze swoimi rówieśnikami, a także wysłuchać legend i opowieści związanych z miastem i morzem. Ciekawą propozycję przygotowało również Muzeum Narodowe w Gdańsku. „Muzealne Sztuczki” czyli sobotnie warsztaty rodzinne, podczas których dowiecie się się z jakiego powodu struś trzyma w dziobie klucz? Po co gdańskiej szafie pięć nóg? Na koniec wspólnie stworzycie własne dzieła!

   Dystans: 20 min

   Wiek: bez ograniczeń

IHG partners