Sprawdź aktualne promocje i oferty - kup voucher w naszym e-sklepie.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - Gdańsk: +48 58 733 40 00 |   Warsaw: +48 22 257 66 99
Dołącz do nas:
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Warsaw
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Holiday Inn Warsaw
IHG Rewards

ODKRYJ WARSZAWĘ NA NOWO

Poczuj wspaniałą atmosferę tętniącego życiem miasta!  Wybierz się na spacer do jednego z wyjątkowych stołecznych parków, zwiedzaj muzea i Stare Miasto a wieczorem odkrywaj urok małych lokalnych restauracji i barów nad Wisłą. Zaplanuj pobyt w Warszawie, a my pomożemy ci odkryć ją na nowo!
Zatrzymaj się w Holiday Inn Warsaw City Centre Aby zarezerwować pokój prosimy o kontakt: +48 22 257 66 99

 

Fabryka Norblina to teren przepełniony niezwykłą historią. Obszar, który przez lata był zaniedbaną perłą poprzemysłowej architektury przekształcił się w nową część miasta z biurami, sklepami, restauracjami, kawiarniami, Food Townem, ekologicznym bazarem, butikowym kinem i otwartym muzeum upamiętniającym historię jednego z największych przedsiębiorstw przemysłowych dawnego Królestwa Polskiego!

 

Nowy, przyjazny i dostępny dla wszystkich fragment Warszawy w samym sercu Woli. W miejscu, w którym ponad 170 lat temu powstały słynne browary Haberbusch i Schi. Dzisiaj w Browarach Warszawskich możesz miło spędzić czas, zjeść coś niepowtarzalnego w dziesiątkach konceptów kulinarnych i napiś się kawy czy czegoś mocniejszego w barach, winiarniach czy prawdziwym browarze.

 

Interaktywne muzeum sztuki cyfrowej i iluzji.
Świetnie spędzisz tam czas niezależnie od wieku! W Cosmos Muzeum znajdziesz: tunel wirowy, cosmos room, infinity room, odwrócony pokój, labirynt, interaktywną mapę, ścianę CMY, pokój Amesa oraz wiele innych!

 

Miejsce spotkania i rekreacji. Wyjątkowa przestrzeń publiczna – są tu aranżacje wodne, meble miejskie – mała architektura i mnóstwo zieleni! Zasadzono ponad 14 tysięcy roślin. Oprawę placu wzbogacają dwa murale, instalacja Kocham Warszawę, a także pasaż sztuki Art Walk w formie okien wystawowych z przeznaczeniem na ekspozycje czasowe. Potencjał Placu Europejskiego to także obecność stałej animacji kulturalnej i społecznej np.: latem urządzane są tu pokazy filmowe, zimą działa ślizgawka.

 

Muzeum Powstania Warszawskiego

DOTRZESZ TU PIESZO – 17 MINUT
Multimedialna ekspozycja oddaje atmosferę powstańczej Warszawy, pokazuje nie tylko militarne dzieje 63 dni walk i życie codzienne ludności cywilnej ale także opisuje powojenny terror komunistyczny. Spacerując po granitowym bruku wśród gruzów zniszczonej stolicy posłuchasz opowieści powstańców i obejrzysz powstańcze pamiątki. Zrozumiesz jak się czuli przemieszczający się kanałami żołnierze i zobaczysz z lotu ptaka zrównaną z ziemią stolicę na filmie „Miasto Ruin”. Możesz też zrobić sobie zdjęcie z wierną repliką Liberatora B-24J.

 

znajduje się pomiędzy ulicami Świętokrzyską, Emilii Plater, Marszałkowską i Pałacem Kultury i Nauki. Powstał w latach 50. wraz z ukończeniem budowy PKiN-u, w miejscu dawnych zabudowań miejskich. Został zaprojektowany przez inż. Tadeusza Nurkiewicza stylu klasycyzującego socrealizmu. W parku rośnie 15 gatunków drzew oraz wielu gatunków krzewów ozdobnych. W północnej części parku, na osi PKiN-u, znajduje się okrągła fontanna. Jest to doskonałe miejsce wypoczynku i relaksu w centrum miasta.

 

Niewidzialna Wystawa

DOTRZESZ TU PIESZO – 9 MINUT
Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w świat całkowitej ciemności, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu…

 

Stacja Muzeum gromadzi zabytki techniki kolejowej, takie jak tabor kolejowy, elementy infrastruktury kolejowej, a także pamiątki związane z historią kolejnictwa w Polsce m.in.: mapy kolejowe, modele i makiety kolejowe, sztandary stowarzyszeń pracowników kolejowych z okresu międzywojennego, zegary i zegarki, lampy, telefony i mundury kolejowe, dokumenty, fotografie itp. Stacja prowadzi bogatą działalność wystawienniczą, edukacyjną i naukową.

 

Muzeum Woli, otwiera się po modernizacji. W swojej nowej odsłonie jest miejscem, w którym historia dzielnicy łączy się ze współczesnością i jej wyzwaniami. W muzeum można zobaczyć wystawy czasowe oraz działania towarzyszące, włączające różne dyscypliny.

 

Interaktywne Muzeum Flipperów

DOTRZESZ TU PIESZO – 5 MINUT
Muzeum jest z chęcią odwiedzane przez osoby w każdym wieku, które mogą cieszyć się grą na zabytkowych flipperach, takich jak: Twilight Zone, FunHouse, Terminator 2, Dirty Harry, Batman Forever, X Files, Star Trek, Lethal Weapon 3, The Addams Family, Road Show czy grach arcade: Mortal Kombat(1,2,3,4), Pac Man, Galaxian, Street Fighter, Metal Slug, i mnóstwo strzelanek oraz kierownice.
Galeria położona jest w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki oraz hotelu InterContinental. Znajdziesz tu nie tylko najświeższe designerskie nowinki, ale nakarmisz także ciało i zmysły. W wyjątkowej atmosferze możesz wybierać spośród ponad 200 sklepów, 40 restauracji oraz 8 wyjątkowych sal Multikina.
Stare Miasto to tętniące życiem centrum miasta z brukowanymi uliczkami i średniowiecznymi budynkami zrekonstruowanymi po II wojnie światowej. W jego sercu znajduje się Rynek Starego Miasta, ruchliwy plac z kamienicami mieszczańskimi i ekskluzywnymi polskimi knajpkami. Pobliska archikatedra św. Jana pochodzi z XIV wieku i organizuje letnie koncerty. W okolicy znajdują wypielęgnowane ogrody  oraz Zamek Królewski.

Pokoje i apartamenty

Apartamenty i pokoje hotelowe
w Holiday Inn Warsaw – City Centre

Sprawdź

Smacznego

Restauracje hotelowe oraz kawiarnie
w Holiday Inn Warsaw – City Centre

Sprawdź

Uroda i zdrowie

Fitness Center dla Ciebie
w Holiday Inn Warsaw – City Centre

Sprawdź

Dla biznesu

Sale konferencyjne, sale spotkaniowe
w Holiday Inn Warsaw – City Centre

Sprawdź

IHG partners