Masz pytania? Skontaktuj się z nami - Gdańsk: +48 58 733 40 00 |   Warsaw: +48 22 257 66 99
Dołącz do nas:
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Warsaw
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Holiday Inn Warsaw
IHG Rewards

Jesteśmy przyjaźni dzieciom!

Pięć powodów dlaczego dzieci kochają hotele Holiday Inn

1. Możemy mieć tyle radości, ile chcemy!
W odróżnieniu od innych hoteli, Holiday Inn wita dzieci. To trochę jak w domu, ale dużo lepiej

2. Mamy własne specjalne menu.
Możemy jeść to, co lubimy i zamawiać z naszego specjalnego menu.

3. Możemy mieszkać za darmo
Nocleg w pokoju z rodzicami, to więcej czasu spędzonego wspólnie

4. Nasze posiłki są za darmo
Rodzice nie dostają rachunków za nasze jedzenie, co zawsze wprowadza ich w dobry nastrój

5. Jesteśmy VIP
W Holiday Inn, wszyscy jesteśmy traktowani jak VIP, nawet dzieci!

Kontakt: res.hiwarsaw@ihg.com

Sprawdź dostępne specjalne oferty

#HiSeven – wyjątkowa restauracja hotelowa

 

 • Centrum Nauki Kopernik
  • Jedną z najpopularniejszych warszawskich atrakcji dla dzieci jest Centrum Nauki Kopernik. Jego oferta została przygotowana w tak, żeby frajdę ze zwiedzania miał każdy gość, bez względu na wiek.

   Dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat przygotowana została galeria Bzzz! Najmłodsi mogą tu rozwijać swoją kreatywność oraz zaspokoić potrzebę ruchu. W Planetarium Niebo wyświetlany jest film „Pod jednym niebem”. Przed projekcją organizowane są pokazy „Zając Franek i gwiezdna przygoda”, podczas których animatorzy skupiają uwagę i rozbudzają ciekawość dzieciaków.

   Teatr Robotyczny to z kolei propozycja skierowana do starszych dzieci. W tym wyjątkowym połączeniu nowoczesnych technologii ze sztuką, zamiast aktorów występują roboty. Ciekawą propozycją jest także Teatr Wysokich Napięć, czyli bezpieczny sposób na poznanie zjawisk elektrycznych. Jedno z ulubionych miejsc dzieci to Majsternia – miejsce, w którym najmłodsi wraz z opiekunami wspólnie podejmują wyzwania inżynieryjne, naukowe i logiczne.

   Więcej informacji: www.kopernik.org.pl

 • Muzeum dla dzieci
  • Muzeum dla Dzieci powstało w ramach Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie w 2003 roku. To pierwsze w Polsce muzeum etnograficzne w pełni dedykowane najmłodszym odwiedzającym. Jest to miejsce, gdzie wszystkiego można dotykać i sprawdzać na własnej skórze. Dzieciaki są tu traktowane na równi z dorosłymi. Misją Muzeum jest pobudzanie wyobraźni dzieci, a także zachęcanie do zadawana pytań i poszukiwania na nie odpowiedzi.

   W specjalnie przygotowanych salach dzieci poznają kultury z najdalszych zakątków świata. Dowiadują się również czym jest i jak funkcjonuje muzeum.

   Muzeum dla Dzieci organizuje dodatkowo weekendowe cykle warsztatów rodzinnych, koncerty, przedstawienia oraz angażuje się w akcje promujące czytelnictwo wśród najmłodszych.

   Więcej informacji: www.muzeumdladzieci.pl

 • Jungle Academy
  • Jungle Academy
   to centrum artystyczno-rozrywkowe zaaranżowane w klimacie dżungli. Kraina dzikich zwierząt i nieposkromionych fantazji na obszarze tysiąca metrów kwadratowych jest miejscem, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli przeniosą się do magicznego lasu tropikalnego i uwolnią swoje emocje.
   Dżungla. Cztery poziomy, 400m2 w podstawie specjalnie wzmocnionej konstrukcji zabaw i m.in. dziesięć zjeżdżalni w tym: tuby, ultraszybka tygrysia zjeżdżalnia, rodzinny zjazd wodospadem oraz zjazdy dla mniejszych dzieci, boisko w powietrzu, mosty zwodzone, małpi gaj ze ścianką wspinaczkową, pajęcza wieża, elementy do budowania własnych dzikich konstrukcji, karuzela, latające huśtawki.

   Więcej informacjihttps://jungleacademy.pl/

 • Warszawskie ZOO
  • Wizyta w stołecznym zoo to frajda dla całej rodziny. Warszawski ogród zoologiczny to jeden z najstarszych tego typu obiektów w Polsce. Został założony 1928 roku.

   Największa atrakcją dla dzieci są pokazy karmienia zwierząt. Odbywają się codziennie w wyznaczonych godzinach: pingwiny – 9:30 i 14:00, foki – 10:00 i 14:30, gibony –13:00 i nosorożce –14:00. Arapaimy są z kolei karmione w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 11:30. Pokazy karmienia hipopotamów odbywają się o 12:00 i są organizowane wyłącznie w sezonie letnim.

   Więcej informacji: www.zoo.waw.pl

 • Hangar 646
  • Świetną propozycją dla rodzin jest Hangar 646 – pierwszy w Warszawie park trampolin. Ma dwie siedziby: na Gocławiu oraz na Mokotowie. Na łącznej powierzchni ponad 5 000 metrów kwadratowych znajdziemy dziesiątki trampolin, batuty sportowe i baseny z gąbkami. Największą atrakcją jest jednak mierzący 12 metrów najazd dla snowboardzistów.

   Hangar 646 to miejsce stworzone z myślą o całych rodzinach. Można tu nie tylko skakać na trampolinach, ale również grać m.in. w zbijaka lub koszykówkę.

   Więcej informacji: www.hangar646.pl

 • Niewidzialna wystawa
  • Ciekawym doświadczeniem dla odrobinę starszych dzieci może być zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy. Ekspozycja składa się z dwóch części – widzialnej i niewidzialnej. Na pierwszej z nich oglądać można przedmioty codziennego użytku, z których korzystają osoby niewidome i niedowidzące. Jest to również okazja do zapoznania się z alfabetem Braille’a.

   Kluczową częścią wystawy spacer w ciemności. Godzinny pobyt w całkowicie zaciemnionym miejscu wyostrza pozostałe zmysły oraz pozwala zrozumieć problemy, z którymi niewidomi zmagają się każdego dnia.

   Więcej informacji: www.niewidzialna.pl

 • Manufaktura cukierków
  • Które dziecko nie lubi słodyczy? W Manufakturze Cukierków możemy nie tylko kupić pyszne cukierki i lizaki, ale również zobaczyć, jak powstają. Karmelki powstają zgodnie XVII wieczną tradycją. Do wyboru mamy blisko 80 smaków oraz 150 wzorów, wśród nich między innymi uśmiechnięte buźki, owoce a nawet postacie z kreskówek.

   Osoby indywidualne mogą wziąć udział w pokazach ręcznego wytwarzania cukierków oraz warsztatach kręcenia lizaków w weekendy. W dni powszednie organizowane są one tylko dla grup zorganizowanych.

   Więcej informacji: www.manufaktura-cukierkow.pl

IHG partners