Sprawdź aktualne promocje i oferty - kup voucher w naszym e-sklepie.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - Gdańsk: +48 58 733 40 00 |   Warsaw: +48 22 257 66 99
Dołącz do nas:
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Warsaw
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Holiday Inn Warsaw
IHG Rewards

Regulamin Kids Eat Free

Bezpłatny pobyt dzieci – Maksymalnie dwoje (2) dzieci może przebywać bezpłatnie, jeśli dzielą pokój z maksymalnie dwoma (2) osobami dorosłymi w dowolnym z uczestniczących hoteli, z zastrzeżeniem ograniczeń dotyczących maksymalnej liczby osób i dostępności. Łóżeczko dziecięce / łóżeczko dziecięce jest bezpłatne, a składane łóżka mogą podlegać opłacie. Zasady dotyczące maksymalnego obłożenia pokoju zastępują tę ofertę.

Dzieci jedzą za darmo – tylko dla zameldowanych gości. Jest to dostępne dla dzieci:

a) przy zamawianiu śniadania, obiadu i kolacji;

b) przy zamówieniu w restauracji hotelowej;

c) przy zamówieniu z menu dla dzieci (które musi składać się z co najmniej 1 dania głównego i 1 deseru) oraz;

d) w towarzystwie co najmniej jednej (1) osoby dorosłej, która jest zameldowana jako gość hotelowy w Hotelu Uczestniczącym i musi zamówić co najmniej jedno danie główne z pełnego menu cenowego.

Oferta Kids Eat Free jest ograniczona do czterech (4) dzieci na jedną rodzinę na posiłek LUB do dwojga (2) dzieci na jednego rodzica na posiłek.

Oferta Kids Eat Free nie jest dostępna w przypadku obsługi pokoju * ani z negocjowanymi cenami dla grup liczących co najmniej 10 pokoi, taryfami dla branży turystycznej, stawkami korporacyjnymi lub stawkami dla pracowników.

* Oferta Kids Eat Free jest dostępna za pośrednictwem obsługi pokoju w Europie

Poniższe zasady i warunki mają zastosowanie tylko do hoteli Holiday Inn® i ośrodków Holiday Inn® w Chinach kontynentalnych, Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkong i na Tajwanie; oraz Holiday Inn Macau w Specjalnym Regionie Administracyjnym Makau.

Aby zakwalifikować się do tego programu, dzieci muszą mieć co najmniej 12 lat i muszą dzielić pokój z 1 lub 2 osobami dorosłymi meldującymi się w wyżej wymienionych hotelach. W przypadku braku legalnego i ważnego zaświadczenia o dzieciach (w tym dowodu osobistego ChRL, rejestru gospodarstwa domowego ChRL, aktu urodzenia lub paszportu) potwierdzającego wiek dzieci w sposób zadowalający hotel, za kwalifikujące się uznaje się tylko dzieci, których wzrost nie przekracza 1,4 metra, hotel może zmierzyć wzrost dzieci, aby ustalić, czy dzieci są kwalifikowane.

Ten program jest dostępny tylko z „Ofertą rezerwacji z wyprzedzeniem (ze śniadaniem)” i „Najlepszą ceną elastyczną (ze śniadaniem)”. Stawki dyskontowe, stawki korporacyjne, stawki pracownicze i inne stawki nie mają zastosowania.

Bezpłatny pobyt dzieci – maksymalnie 2 dzieci może przebywać bezpłatnie, jeśli dzielą pokój z maksymalnie 2 osobami dorosłymi, o ile pozwala na to maksymalna liczba osób. Na życzenie obiekt zapewnia bezpłatne łóżeczko dziecięce lub łóżko składane dla dzieci.

Dzieci jedzą bezpłatnie – opcja ta jest dostępna tylko w normalnych godzinach pracy restauracji dla zarejestrowanych gości hotelowych w całodobowej restauracji wyznaczonej przez hotel. Podczas posiłków dzieciom powinna towarzyszyć przynajmniej jedna osoba dorosła.

Śniadanie w formie bufetu – na każdą dorosłą kolację w pierwotnej cenie (ze śniadaniem wliczonym w cenę pokoju) może przypadać maksymalnie 2 dzieci, które mogą zjeść bezpłatnie.

Na obiad i kolację – każda osoba dorosła zamawiająca co najmniej 1 danie główne z głównego menu lokalu może przyjąć nie więcej niż 2 dzieci, które mogą zjeść bezpłatnie, zamawiając w specjalnym menu dla dzieci przeznaczonym dla tego programu. Wszystkie napoje dla dzieci są płatne.

IHG partners