Sprawdź aktualne promocje i oferty - kup voucher w naszym e-sklepie.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - Gdańsk: +48 58 733 40 00 |   Warsaw: +48 22 257 66 99
Dołącz do nas:
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Warsaw
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Intercontinental Warszawa
  • Holiday Inn Gdańsk
  • Holiday Inn Warsaw
IHG Rewards

IHG Way of Clean

Sieć IHG® Hotels and Resorts przedstawia nowy program czystości.

Sieć IHG opracowała nowe standardy sprzątania, wdrażając w hotelach należących do sieci program „Clean Promise”.

W miarę jak świat dostosowuje się do nowych norm i oczekiwań dotyczących podróży, IHG® Hotels & Resorts definiuje na nowo normy czystości, mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo swoich gości i pracowników.

Stosując nowe, oparte na badaniach naukowych standardy, współpracując z wiodącymi w branży ekspertami Cleveland Clinic, Ecolab i Diversey sieć wprowadza program IHG Clean Promise, który ma zapewnić dodatkową ochronę i najwyższej jakości standardy.

Keith Barr, Dyrektor Generalny, IHG, powiedział: „Przyszłość podróży może wyglądać inaczej, ale bezpieczny pobyt jest fundamentem prawdziwej gościnności – i to się nigdy nie zmieni. Łącząc światowej klasy wiedzę i standardy IHG z najnowszymi badaniami naszych partnerów – Cleveland Clinic, Ecolab i Diversey, możemy zapewnić gości i współpracowników, że koncentrujemy się na ochronie ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Program „Clean Promise” to najnowsze technologie, badania naukowe, najwyższej jakości środki higieniczne, częstsze i bardziej widoczne sprawdzanie norm czystości”.

Program IHG „Way of Clean”
Sieć IHG od wielu lat stosuje rygorystyczne zasady i procedury związane z zapewnieniem czystości w swoich hotelach. W 2015 wspólnie z partnerami Ecolab i Diversey, którzy są liderami w zakresie technologii higieny i czyszczenia, opracowano program „Way of Clean”. W związku z pandemią Covid-19 program ten jest obecnie rozszerzony o nowe standardy i zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (Centers for Disease Control & Prevention) oraz lokalne organy ds. zdrowia publicznego.

Program IHG „Way of Clean” obejmuje obecnie czyszczenie z użyciem środków do higieny klasy szpitalnej.
Goście hoteli należących do sieci IHG mogą się spodziewać dodatkowych procedur związanych z zapewnieniem czystości i bezpieczeństwa m.in.:
· Recepcja: ograniczenie kontaktu przy wmeldowaniu i wymeldowaniu, stacje dezynfekujące, dezynfekcja kart/ kluczy hotelowych
· Pokoje gościnne: dodatkowa dezynfekcja przedmiotów znajdujących się w pokoju (np. pilot, elementy szklane itp.), nowe standardy dotyczące prania, użycie nowych środków do dezynfekcji całego pokoju.
· Przestrzeń wspólna: dodatkowe czyszczenie powierzchni dotykowych, zachowanie dystansu, zastosowanie najwyższych standardów sanitarnych na basenie, siłowni i Club Lounge.
· Restauracje, Bary i Room Service: dodatkowe standardy sanitarne oraz procedury związane z przechowywaniem żywności.

Dbanie o dobre samopoczucie gości i pracowników
Sieć IHG ściśle współpracuje z ekspertami i lekarzami z uznanej na świecie kliniki Medycznej z Cleveland, w celu opracowania wskazówek dotyczących powrotu do pracy i zapewnienia bezpieczeństwa gościom w tym nowym środowisku:
· Informacja o czystości w hotelach i w kanałach rezerwacyjnych
· Procedury operacyjne i oznakowanie dystansujące
· Wskazówki dotyczące korzystania ze sprzętu ochronnego
· Dodatkowe szkolenia i certyfikaty dla pracowników hoteli
· Indywidulane zestawy do dezynfekcji dla gości w pokojach i restauracjach
· Środki do dezynfekcji dostępne w przestrzeni wspólnej.

Program IHG Clean Promise i Rada ds. Czystości. Program IHG Clean Promise wejdzie w życie w hotelach należących do sieci 1 czerwca 2020 roku. Goście mogą być pewni, że ich pokój spełni najwyższej jakości standardy czystości.

Siec IHG powołała również globalna Rade ds. Czystości IHG (Global Cleanliness Board), w której skład wchodzą eksperci w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, działalności operacyjnej hotelu oraz relacji z gośćmi. W Radzie zasiadają również zewnętrzni eksperci m.in. James Merlino , dyrektor ds. transformacji z Kliniki w Cleveland, który pomaga opracować procesy i najlepsze praktyki związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny.

Hotele należące do sieci IHG powołają również Ekspertów ds. Czystości, którzy będą koncentrować się nad zapewnieniem gościom i pracownikom najwyższych standardów czystości a także komfortu na terenie hotelu.
Więcej informacji na: www.ihg.com/clean.

Informacja o InterContinental Hotels Group (IHG): IHG® (InterContinental Hotels Group) [LON:IHG, NYSE:IHG (ADRs)] to globalna organizacja z szerokim portfolio marek hotelowych, w tym Six Senses Hotels Resorts Spas, Regent Hotels & Resorts, InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton® Hotels & Restaurants, Hotel Indigo®, EVEN® Hotels, HUALUXE® Hotels and Resorts, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, voco™, Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Holiday Inn Club Vacations®, Holiday Inn Resort®, avid™ hotels, Staybridge Suites®, Atwell Suites™ i Candlewood Suites®.

IHG franczyzuje, dzierżawi, zarządza lub jest właścicielem ponad 5900 hoteli i niemal 882 000 pokoi w ponad 100 krajach, w tym ponad 2000 hoteli w budowie. IHG zarządza też IHG® Rewards Club, globalnym programem lojalnościowym mającym ponad 100 milionów członków.
InterContinental Hotels Group PLC jest spółką holdingową Grupy zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, Anglii i Walii. W hotelach i biurach IHG na całym świecie pracuje ponad 400 osób.
Wejdź na stronę www.ihg.com, aby uzyskać więcej informacji o hotelu i zarezerwować pokój lub na stronę www.ihgrewardsclub.com, aby dowiedzieć się więcej o IHG Rewards Club. W celu uzyskania najnowszych informacji zapraszamy na: www.ihgplc.com/media. Zachęcamy też do śledzenia nas w mediach społecznościowych. na:

https://twitter.com/ihgcorporate,

www.facebook.com/ihgcorporate

www.linkedin.com/company/intercontinental-hotels-group.

IHG partners